Contact Abiant Agro

Provincie Groningen

Regio: Westerkwartier / Lauwersland / Marnegebied

Marcel Dob
t 0594 51 99 44
e mdob@abiant.nl

Regio: Het Hogeland
Matthijs Smit | Emma van Drie
t 0596 59 22 22
e msmit@abiant.nl | evandrie@abiant.nl

Regio: Midden-Groningen / Het Hogeland
André Sturkenboom | Daphne Verbeij
t
050 319 96 30
e asturkenboom@abiant.nl | 
dverbeij@abiant.nl

Regio: Oldambt
Sander Oosterbeek
t 0597 59 11 15
e soosterbeek@abiant.nl

Regio: Westerwolde / Veenkoloniën
Lineke Blaauw
t
 0599 65 18 08
e lblaauw@abiant.nl

Provincie Friesland

Caroline Verhoef
t 0512 22 04 40
e cverhoef@abiant.nl

Provincie Drenthe

Arnold Lanjouw 
t 0593 72 80 00
e alanjouw@abiant.nl

------------------------------------------------

Abiant Rundveepedicure centrum
Riena Kazemier
t 050 303 93 93
e rkazemier@abiant.nl

------------------------------------------------

Coöperatie Abiant
André Sturkenboom
t 050 303 93 83
e cooperatie@abiant.nl

Maak kennis met het Abiant Agro-team