Contact Abiant Agro

Abiant Agro team.jpg

v.l.n.r. bovenste rij: Wim Kuyper, Willem Sikkema, Harry Kuipers, Geart Sije Brinkman, Wietze Verkleij, Erik Kramer, Riena Kazemier
v.l.n.r. onderste rij: André Sturkenboom, Sander Oosterbeek, Janine Ausema, Harm Jan Luring, Claudia Ellens. Niet op de foto: Dijke Fokkens.  

Provincie Groningen

Regio: Westerkwartier / Lauwersland / Marnegebied

Wietze Verkleij | Geart Sije Brinkman
t 0594 51 99 44
e wverkleij@abiant.nl | gbrinkman@abiant.nl

Regio: Het Hogeland
Dijke Fokkens | Janine Ausema
t 0596 59 22 22
e dfokkens@abiant.nl | jausema@abiant.nl

Regio: Midden-Groningen / Het Hogeland
André Sturkenboom 
t
050 319 96 30
e asturkenboom@abiant.nl 

Regio: Oldambt
Sander Oosterbeek
t 0597 59 11 15
e soosterbeek@abiant.nl

Regio: Westerwolde / Veenkoloniën
Harm-Jan Luring
t
0599 65 18 08
e hluring@abiant.nl

Provincie Friesland

Henderieke Neeleman
t 0512 22 04 40
e hneeleman@abiant.nl

Provincie Drenthe

Wim Kuyper | Erik Kramer
t 0593 72 80 00
e wkuyper@abiant.nl | ekramer@abiant.nl

------------------------------------------------

Abiant Bedrijfsverzorging
Riena Kazemier | Claudia Ellens
t 050 303 93 83
e rkazemier@abiant.nl | cellens@abiant.nl

------------------------------------------------

Coöperatie Abiant
Harry Kuipers
t 050 319 96 30
e hkuipers@abiant.nl