Contact Abiant Agro

Team Abiant Agro.jpg

V.l.n.r. Wim Kuyper, Willem Sikkema, Harry Kuipers, Geart Sije Brinkman, Wietze Verkleij, Erik Kramer, Riena Kazemier, Bert Meinardi, André Sturkenboom, Sander Oosterbeek, Janine Ausema, Harm Jan Luring, Claudia Ellens. Niet op de foto: Dijke Fokkens.  

Provincie Groningen

Regio: Westerkwartier / Lauwersland / Marnegebied

Wietze Verkleij | Geart Sije Brinkman
t 0594 51 99 44
e wverkleij@abiant.nl | gbrinkman@abiant.nl

Regio: Het Hogeland
Dijke Fokkens | Janine Ausema
t 0596 59 22 22
e dfokkens@abiant.nl | jausema@abiant.nl

Regio: Midden-Groningen / Het Hogeland
André Sturkenboom 
t
050 319 96 30
e asturkenboom@abiant.nl 

Regio: Oldambt
Sander Oosterbeek
t 0597 59 11 15
e soosterbeek@abiant.nl

Regio: Westerwolde / Veenkoloniën
Harm-Jan Luring
t
0599 65 18 08
e hluring@abiant.nl

Provincie Friesland

Willem Sikkema
t 0512 22 04 40
e wsikkema@abiant.nl

Provincie Drenthe

Wim Kuyper | Erik Kramer
t 0593 72 80 00
e wkuyper@abiant.nl | ekramer@abiant.nl

------------------------------------------------

Abiant Bedrijfsverzorging
Bert Meinardi | Riena Kazemier |
Claudia Ellens
t 050 303 930 83
e bmeinardi@abiant.nl | rkazemier@abiant.nl | cellens@abiant.nl

------------------------------------------------

Coöperatie Abiant
Harry Kuipers
t 050 319 96 30
e hkuipers@abiant.nl