Contact Abiant Agro

Provincie Groningen

Regio: Westerkwartier / Lauwersland / Marnegebied

Wietze Verkleij | Geart Sije Brinkman
t 0594 51 99 44
e wverkleij@abiant.nl | gbrinkman@abiant.nl

Regio: Het Hogeland
Dijke Fokkens
t 0596 59 22 22
e dfokkens@abiant.nl

Regio: Midden-Groningen / Het Hogeland
André Sturkenboom | Michiel Ritsema
t
050 319 96 30
e asturkenboom@abiant.nl | 
mritsema@abiant.nl

Regio: Oldambt
Sander Oosterbeek
t 0597 59 11 15
e soosterbeek@abiant.nl

Regio: Westerwolde / Veenkoloniën
Harm-Jan Luring
t
0599 65 18 08
e hluring@abiant.nl

Provincie Friesland

Caroline Verhoef
t 0512 22 04 40
e cverhoef@abiant.nl

Provincie Drenthe

Wim Kuyper 
t 0593 72 80 00
e wkuyper@abiant.nl

------------------------------------------------

Abiant Rundveepedicure centrum
Riena Kazemier
t 050 303 93 83
e rkazemier@abiant.nl

------------------------------------------------

Abiant Agro | Bedrijfsverzorging
Claudia Ellens
t 050 303 93 83
e cellens@abiant.nl

------------------------------------------------

Coöperatie Abiant
Harry Kuipers
t 050 319 96 30
e hkuipers@abiant.nl