Op zoek naar agrarisch personeel?

Met meer dan 60 jaar ervaring in de agrarische sector weet Abiant Uitzendgroep als geen ander dat u als agrarisch ondernemer soms professionele hulp nodig heeft bij (specialistische) werkzaamheden.

Zowel gedurende seizoensdrukte en tijdens vakanties, op tijdelijke of structurele basis. Abiant biedt u en uw bedrijf flexibiliteit en continuïteit als het gaat om arbeidsvraagstukken. U kunt bij ons terecht voor (tijdelijk) personeel zoals melkers, akkerbouwmedewerkers en vakantiekrachten.

Onze agrarische accountmanagers spreken uw taal en kennen de agrarische sector van haver tot gort. Neem vandaag nog contact op en maak een afspraak:

Provincie Friesland

Willem Sikkema
Tel: 0512-220440
Email: wsikkema@abiant.nl

Provincie Drenthe

Wim Kuyper
Tel: 0593-728000
Email: wkuyper@abiant.nl

Agrarische accountmanagers abiant.jpg

Provincie Groningen

Bart Ensink
Regio: Westerkwartier / Lauwersland / Marnegebied
Tel: 0594-519944
Email: bensink@abiant.nl

Dijke Fokkens
Regio: Hoogeland
Tel: 0596-592222
Email: dfokkens@abiant.nl

André Sturkenboom
Regio: Midden Groningen / Hoogeland
Tel: 050-3199630
Email: asturkenboom@abiant.nl

Harry Kuipers
Regio: Oldambt
Tel: 0597-591115
Email: hkuipers@abiant.nl

Harm-Jan Luring
Regio: Westerwolde / Veenkoloniën
Tel: 0599-651808
Email: hluring@abiant.nl

Werken via Abiant

Ben jij op zoek naar een baan in de agrarische sector? Bekijk dan alle openstaande vacatures door op onderstaande link te klikken.

Bekijk alle agrarische vacatures bij Abiant

Staat jouw gewenste functie er op dit moment niet tussen? Schrijf je dan bij ons in. We nemen contact met je op zodra er een leuke vacature voorbij komt.

Aan de slag als bedrijfsverzorger bij Abiant

Als bedrijfsverzorger ben je flexibel en breed inzetbaar bij bedrijven die een beroep doen op de agrarische bedrijfsverzorging van Abiant. Lijkt het je leuk om aan de slag te gaan als bedrijfsverzorger bij Abiant? Bekijk dan hieronder de actuele vacatures: