Agrarische vacatures

Ben jij op zoek naar een baan in de agrarische sector? Bekijk dan alle openstaande vacatures door op onderstaande link te klikken.

Bekijk alle agrarische vacatures bij Abiant

Staat jouw gewenste functie er op dit moment niet tussen? Schrijf je dan bij ons in. We nemen contact met je op zodra er een leuke vacature voorbij komt.

Aan de slag als bedrijfsverzorger bij Abiant

Als bedrijfsverzorger ben je flexibel en breed inzetbaar bij bedrijven die een beroep doen op de agrarische bedrijfsverzorging van Abiant. Lijkt het je leuk om aan de slag te gaan als bedrijfsverzorger bij Abiant? Bekijk dan hieronder de actuele vacatures:

Op zoek naar agrarisch personeel?

Met meer dan 60 jaar ervaring in de agrarische sector weet Abiant Uitzendgroep als geen ander dat u als agrarisch ondernemer soms professionele hulp nodig heeft bij (specialistische) werkzaamheden.

Zowel gedurende seizoensdrukte en tijdens vakanties, op tijdelijke of structurele basis. Abiant biedt u en uw bedrijf flexibiliteit en continuïteit als het gaat om arbeidsvraagstukken. U kunt bij ons terecht voor (tijdelijk) personeel zoals melkers, akkerbouwmedewerkers en vakantiekrachten.

Onze agrarische accountmanagers spreken uw taal en kennen de agrarische sector van haver tot gort. Neem vandaag nog contact op en maak een afspraak:

Provincie Friesland

Willem Sikkema
Regio: Friesland
t 0512 22 04 40
e wsikkema@abiant.nl

Provincie Drenthe

Wim Kuyper
Regio: Drenthe
t 0593 72 80 00
e wkuyper@abiant.nl

Agrarische accountmanagers abiant.jpg

Provincie Groningen

Wietze Verkleij

Regio: Westerkwartier / Lauwersland / Marnegebied
t 0594 51 99 44
e wverkleij@abiant.nl

Dijke Fokkens
Regio: Hoogeland
t 0596 59 22 22
e dfokkens@abiant.nl

André Sturkenboom
Regio: Midden Groningen / Hoogeland
t 050 319 96 30
e asturkenboom@abiant.nl

Sander Oosterbeek
Regio: Oldambt
t 0597 59 11 15
e soosterbeek@abiant.nl

Harm-Jan Luring
Regio: Westerwolde / Veenkoloniën
t 0599 65 18 08
e hluring@abiant.nl